Про нас

Компанія БРІОРСОН МОТОРС є вітчизняним виробником автомобілів спеціального призначення, зокрема автомобілів екстреної (швидкої) медичної допомоги, санітарних автомобілів та пересувних медичних центрів, амбулаторій, діагностичних кабінетів.

Наша команда виробляє медичні автомобілі типів А1, А2, В, С, які повністю відповідають міжнародним та національним стандартам.

На додаток до свого звичайного виробництва, БРІОРСОН МОТОРС випускає продукцію: мобільні медичні лабораторії та медичні кабінети на базі фургонів, мікроавтобусів, автобусів, джипів, вантажних автомобілів, трейлерів, контейнерів, медичні мотоцикли, відповідно до запитів клієнтів. Всі автомобілі та мотоцикли комплектуються надійним медичним обладнанням і приладдям.

Основною метою нашої компанії є створення якісного продукту для надання медичної допомоги в будь-яких кліматичних зонах і в умовах бездоріжжя. Наші автомобілі справляються зі своїм призначенням як в міських умовах, так і в умовах поганих доріг, що зустрічається у віддалених районах сільської місцевості.

Ми створюємо продукти та послуги що перевищують очікування клієнтів. Ми надаємо великого значення післяпродажному сервісу.

ТОВ "Бріорсон Моторс" залишає за собою право вносити зміни в усі продукти на веб-сайті без попереднього повідомлення.